حجره بزن
در نخل حجره دار شوید.

هر روز راس ساعت 10 صبح صندوق سکه نخل پر می شود

تعداد سکه های باقیمانده امروز:

سکه

اگر تعداد سکه ها به صفر رسیده باشد یعنی دیگر کاربران سکه ها را دَش کرده اند!

همکاری در طرح سکه

سکه یک کسب و کار پر سود و بدون نیاز به سرمایه است! در واقع هرکس می تواند به سادگی و با ثبت نام در بازار نخل، لینک دعوتش را دریافت نموده و با انتشار آن از طریق شبکه های اجتماعی مختلف نظیر اینستاگرام، تلگرام، توییتر و... (و حتی پیامک) بیش از 9,920,000 تومان درآمد در ماه کسب نماید.

می خوای سکه بگیری؟

سکه؛ کسب و کار پر سود! سلام! خیلی‌ها می‌خوان برای رسیدن به درآمد، یه کسب و کار راه‌اندازی کنن اما یا سرمایه‌اش رو ندارن یا شرایط و مهارت‌اش رو! بازار نخل، با «راه‌اندازی طرح سکه» این امکان رو فراهم کرده تاهمه‌ی افراد بتونن شاغل بشن و کلی سکه جمع کنن. وقتی می‌گیم همه، یعنی حتی اون خانم خونه‌داری که با بچه‌های قد و نیم‌قدش نمی‌تونه جایی شاغل باشه و درآمد کسب کنه. شما برای درآمدزایی از نخل، به «سرمایه، امکانات یا مهارت خاصی» نیاز نداری و می‌تونی با دریافت لینک اختصاصی‌ت و انتشار اون از طریق راه‌های مختلف نظیر «اینستاگرام، لینکدین، توییتر، یوتیوب، تلگرام، واتس‌اپ، پیامک و...» دوستات رو دعوت به استفاده از لینک کنی. چه کاری بهتر از این؟ یه فعالیت پردرآمد، بدون نیاز به سرمایه، از خونه، خیابون یا هرجا، با گوشی موبایلی که توی دستته! کسب درآمد با بازارگردی آنلاین! معمولاً بازارگردی یعنی هزینه کردن و خالی شدن جیب آدم. اما تو بازار آنلاین نخل همه‌چیز فرق می‌کنه! این‌جا تو می‌تونی: - با دوست و آشنا بازارگردی کنی و سکه بگیری! - عضو بشی و سکه بگیری! - تازه... اگه حین بازارگردی، محصولی چشم‌ت رو گرفت و خریداری‌ش کردی، بازم چندتاسکه بگیری! چه‌جوری سکه‌دار شم؟ 1- توُ صفحه‌ی پروفایلت یک لینک دعوت بگیر و اون‌رو برای دوستات بفرست. این‌جوری می‌تونی با هر 10 بازدید، یک سکه دریافت کنی؛ این از دشت اول! 2- اگه هر کدوم از افرادی رو که دعوت کردی، توُی نخل ثبت‌نام کنن، تو بازم سکه می‌گیری. اما چندتا؟ به هر اندازه که ثبت‌نام کنن. به‌عنوان مثال 125 تا سکه به ازای 125 عضوی که به بازار آوردی، نصیبت می‌شه! 3- می‌خوای سکه‌ی بیش‌تری جمع کنی؟ خب از محصولات بازار هم خرید کن؛ هم خودت، هم دوستات. این‌جوری به ازای هر بار خرید کردن (توسط خودت یا دوستات)، تو و دوستات با هم سکه دریافت می‌کنین. جدا از این، به ازای هر 150.000 تومان خرید، بازم سکه می‌گیری. شگفت‌انگیزه نه؟! هزارتایی شو! هر سکه در بازار نخل 10.000 تومن ارزش داره. اگه فقط یه کوچولو زرنگ باشی و وقت بذاری، می‌تونی در روز بیش از 30 سکه جمع کنی! حالا یه حساب کتاب کن و ببین در ماه چندتا سکه و چند میلیون پول به جیب می‌زنی! شکار سکه! نخل تو بعضی از حجره‌هاش، سکه می‌ذاره! از یک سکه بگیر تا یه کیسه‌ی پر از سکه. این حجره‌ها روزانه و به‌صورت تصادفی انتخاب می‌شن. پس اگه شکارگر ماهری باشی و روزانه به حجره‌های مختلف نخل سر بزنی؛ می‌تونی یه بازارگردی سراسر سود رو تجربه کنی. راستی! هر کاربر فقط چندروز فرصت داره تا لینک دعوتش رو فعال کنه. پس تا دیر نشده، بازارگردی رو شروع کن و کلی سکه به جیب بزن! «نخل، بازاری که جیب‌تو خالی نه، پُر میکنه!»

بیشتر

سکه دریافت شده

مراحل درآمد زایی

ثبت نام و دریافت لینک اختصاصی

انتشار لینک در شبکه های اجتماعی

کسب درآمد به ازای بازدید، ثبت نام و خرید از طریق لینک شما

تسویه بازار نخل باشما پس از 3 روز

سوالات متداول

همین که داری این متن رو میخونی یعنی شرایط کسب درآمد میلیونی از نخل رو داری فقط کافیه لینک اختصاصی رو توی صفحات اجتماعیت منتشر و دوستا و فالووراتو ترغیب به بازارگردی آنلاین کنی اون موقع میبینی رسیدن به درآمد میلیونی چقدر ساده است.