اسلایدر های حجره
نوشته شده توسط اختر بیجاد (رها)

داستان خانم محدثه عامری

بازدید : 42

10.0
رای داده شده توسط 4 نفر

همیشه دوست داشتم وقتی مادر شدم، اتاق کودکم را به شکیل­‌ترین و زیباترین وجه ممکن تزیین کنم. شاید دوست داشتم اتاقش خاص باشد و با همۀ اتاق­‌هایی که دیده بودم، فرق کند. برای همین به سراغ نَمد رفتم و از کارهای کوچک مثل پِنز و تِل­‌های دخترانه شروع کردم.

شروع کار نَمد

از افرادی هستم که مستقل‌­بودن را می‌­پسندم و آن را به‌­عنوان یک روش زندگی موفق، انتخاب کرده‌­ام. در واقع همین موضوع سبب شد تا سراغ نمد بروم. کاری که روی پیشرفت زندگی‌­ام تأثیر بسزایی گذاشت. برای یادگیری این حرفه، تنها یک دورۀ آموزشی دوماهه را گذراندم. بقیۀ کارهای نَمدی را از اینترنت و دوستانم یاد گرفتم.

هرچه جلوتر می­‌رفتم و حرفه‌­ای‌­تر می‌­شدم، علاقه‌­ام به این کار بیشتر می­‌شد. کم کم سراغ ساعت نمدی، آباژور، لوستر و... برای اتاق کودک و گیفت­‌های عروسی، دندان، سطل آشغال، دستمال کاغذی و... رفتم.

تجربۀ خرس نانان

خوب به­‌یاد دارم اولین کارم، درست­‌کردنِ خرس نانان بود. چندین بار آن را خراب کردم تا توانستم بفهمم، چگونه آن را سه بُعدی درست کنم. این کار با ترکیب نمد و پارچۀ مخمل درست می‌­شود. وقتی بالآخره توانستم آن چیزی را که دوست داشتم، درست کنم، از شادی و شعف نمی دانستم چه کار کنم.

آشنایی با بازار آنلاین نخل

هرچند گهگاه و در تهیۀ وسایلِ موردنیاز با مشکل رو­به‌­رو می­‌شوم، اما لذتی که از این کار نصیبم می­‌شود، مرا بیش از پیش تشویق و ترغیب می­‌کند تا با پشتکار و جدّیتِ تمام آن را دنبال کنم. چراکه می­‌خواهم علاوه بر درآمدزایی از این کسب‌­وکار، احساس شادی و آرامش بیشتری از این حرفه کسب نمایم.

از خدای خوبم، ممنونم که همیشه با من یار بوده است. من آشنایی خود  با بازار «نخل» را از عنایات الهی می­‌دانم و از این بابت بسیار خوشحالم. دلم می­‌خواهد در کنار خانوادۀ بزرگ «نخل» بیشتر شناخته شوم و روزی برای خودم بِرندسازی کنم.   

لطفا ازحجره های آریانا و پرفکت رزین دیدن فرمائید... 


درباره نویسنده

اختربیجاد(رها) هستم که حدود ده سال به‎‌صورت حرفه‌ای نوشتن را ادامه می‌دهم. آثار من شامل: رویای عشق، تبسم شیرین عشق، نخل، فخرِزمان و...