نوشته شده توسط اختر بیجاد (رها)

فروشگاه اینترنتی چیست ؟

بازدید : 118

4.55
رای داده شده توسط 6 نفر

در فروشگاه‌­های حقیقی (چه بزرگ و چه کوچک) به­‌علت کمبود جا، امکان بهتر معرفی کردن تمامی محصولات براساس تنوع، اندازه، ترکیبات و … وجود ندارد و همچنین به­‌علت فضای کم و ترافیک بالا خریدار نمی‌­تواند آگاهانه و با درایت لازم از خرید خود لذت ببرد.

 این مُعضل در فروشگاه­‌های اینترنتی کاملاٌ حل شده است. یعنی به­‌دلیل عدم محدودیت در فضا، فروشنده می‌­تواند تمامی محصولات فروشگاه خود را به متنوع­‌ترین شکل ممکن به همراه توضیحات کامل و بیان برتری­‌های کیفی و فنی به زبان ساده و با درج قیمت­‌ها و عکس­‌ها‌ی زیبا در معرض دید مشتریان قرار دهد و با این شیوه خریدار می‌­تواند خرید خود را آگاهانه انجام دهد و از خرید خود لذت ببرد.

 حال این در صورتی است که در بازار آنلاین نخل، همۀ صاحبین کسب‌­وکار می‌­توانند یک فروشگاه آنلاین، برای فروش محصولات خود به صورت حجره داشته باشند و این اقدام می‌­تواند فاصلۀ بین کسب­‌وکارها و مشتری‌­های آنها را کم کرده و حجره‌­دارها در هر ساعت از شبانه‌­روز با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند و خدمات ارائه دهند.


درباره نویسنده

اختربیجاد(رها) هستم که حدود ده سال به‎‌صورت حرفه‌ای نوشتن را ادامه می‌دهم. آثار من شامل: رویای عشق، تبسم شیرین عشق، نخل، فخرِزمان و...

دسته بندی ها

  • آموزش های سایت