نوشته شده توسط اختر بیجاد (رها)

راه‌های فروش مجازی بخش چهارم

بازدید : 88

5.0
رای داده شده توسط 5 نفر

 

راه‌­های فروش مجازی

همان‌طور که در بخش سوم فروش مجازی  به شما حجره‌دارن عزیز نکاتی را آموختیم، در قسمت  پایانی این مطلب هم به شما می‌آموزیم که اگر می‌خواهید کسب­‌وکار شما همیشه رونق داشته باشد، روش‌های جذب و حفظ مشتری را به برنامۀ ثابت کار خود تبدیل کنید. هنوز افراد زیادی هستند که از خدمات شما آگاهی ندارند. حتی برخی مشتریانی که از شما خرید کرده‌اند هنوز با کار شما به طور کامل آشنایی ندارند. با این روش‌ها برای آنها بیشتر در دسترس باشید و اجازه دهید در هنگام نیاز، شما اولین نامی باشید که به ذهن آنها خطور می‌کند.

۱۸. تخفیف، چیزی شبیه جادو

تخفیف همیشه توجه مشتریان را به خود جلب می‌کند. افرادی که کسب‌­وکار خود را به‌تازگی راه‌اندازی کرده‌اند یا مشتریان کافی ندارند، با دادن تخفیف می‌­توانند فرصت خوبی برای شناخته‌شدن­ کسب کنند.

اگر محصولی را که ارائه می‌دهید کیفیت خوبی داشته باشد، این شانس را پیدا ‌می­‌کنید که دوباره مشتری­‌تان به شما مراجعه کند. تخفیف را در حدی قرار دهید که محصول و خدمات شما را بی‌ارزش جلوه ندهد و از طرف دیگر در حدی باشد که خریدار را ترغیب به خرید کند.

هر خرید ریسکی برای خریدار به‌حساب می‌آید و شما با تخفیف قصد دارید که این ریسک را برای او کاهش دهید. گاهی اوقات تخفیف، مشتری را ترغیب می‌کند که بیشتر خرید کند چون می‌داند فردا چنین فرصت طلایی ندارد.

۱۹. آیا در شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارید؟

شبکه‌های اجتماعی، فرصتی دیگر برای جذب مشتریان بالقوه است. نیاز نیست که در تمام شبکه‌های اجتماعی فعالیت زیادی داشته باشید. حضور پررنگ و جدی شما در یک شبکۀ‌ اجتماعی، مثل اینستاگرام بسیار بهتر از داشتن اِکانت‌های زیاد در شبکه‌های مختلف با فعالیت‌های پراکنده است.

برای اینکه از فعالیت خود در شبکه‌های اجتماعی جواب لازم را بگیرید، حتماً برنامه‌­ریزی داشته باشید. پست‌هایی با عکس و کَپشن‌های جذاب تهیه کنید. دیگران را لایک کنید و در پیج‌ها یا صفحات مرتبط نظر بگذارید. این کار باعث بهتردیده‌شدنِ شما و صفحۀ شما در شبکه‌های مجازی خواهد شد.

 ۲۰. مدیریت زمان را فرا بگیرید.

روی اهداف خود تمرکز کنید. تمام فعالیت‌های خود را براساس میزان اهمیت و الویت آنها انجام دهید.

ارزشمندترین دارایی شما به عنوان یک فروشنده، زمانِ شماست. مدیریت زمان و اینکه روزتان را صرف چه کارهایی و با چه الویتی می‌کنید در موفقیت شغلی شما بسیار تأثیرگذار است. به‌­خاطر بسپارید که به‌راحتی فرصت­‌های پیش روی‌تان را از دست ندهید. وقت طلاست!

نتیجه‌گیری:

در پایان امیدواریم که بازار اجتماعی نخل، با چنین روش‌­های نوین و کاربردی توانسته باشد کمک شایانی به شما حجره‌­داران عزیز کرده باشد. گروه نخل همیشه در کنار شماست تا بتواند تجربۀ شیرین یک فروش اینترنتی را برای شما به‌ارمغان آورد.

 

 


درباره نویسنده

اختربیجاد(رها) هستم که حدود ده سال به‎‌صورت حرفه‌ای نوشتن را ادامه می‌دهم. آثار من شامل: رویای عشق، تبسم شیرین عشق، نخل، فخرِزمان و...

دسته بندی ها

  • آموزش های سایت