نوشته شده توسط اختر بیجاد (رها)

نخل چیست؟

بازدید : 100

4.66
رای داده شده توسط 6 نفر

از بازار نخل چه می‌دانید؟

بازارِ آنلاینِ نخل، چون نگینی در شهر زیبای کرمان، شروع به­‌کار کرد. این بازار بستری است برای عرضۀ دست­اوردها، تولیدات، محصولات افراد پرتلاش و کارآفرین؛ آن‌چنان‌که شما می­‌توانید در این بازار درخواست یک حجرۀ آنلاین داده و به‌­راحتی کالاها و خدمات خود را در حجرۀ ویژۀ خود عرضه کرده و به‌­صورت اینترنتی با مخاطب و مشتریان خود ارتباط مستقیم داشته باشید و داد وستد کنید . هدف این بازار رونق‌بخشیدن به کسب­‌وکارهای اصیل و پُرمعنا در سرتاسر ایران است و قصد دارد بار دیگر، سنت­‌های از دست­‌رفتۀ اصیل‌­مان را احیا کند.

و اما شما خریداران محترم می‌توانید تجربۀ یک خرید شیرینِ اینترنتی را به‌گونه‌ای دیگر تجربه کنید. بدین منظور شما با ارتباط گرفتن با تولیدکنندگان مختلف و به‌صورت کاملاً  آگاهانه یک خرید دوست‌داشتنی و لذت­‌بخش را تجربه خواهید کرد. همچنین شما می‌توانید دوستان خلاق و کارآفرین خود را به این بازار دعوت نمایید تا هم شما و هم سایرین تولیدات و محصولات آنها را مشاهده کنند.

 


profile

زهره امامی1399/03/20

تمام مطالب قشنگتو دوست داشتم عزیزم.

پاسخ |
profile

اختر بیجاد (رها)1399/03/20

فدات شم،ممنونم که وقت گذاشتی...

0

درباره نویسنده

اختربیجاد(رها) هستم که حدود ده سال به‎‌صورت حرفه‌ای نوشتن را ادامه می‌دهم. آثار من شامل: رویای عشق، تبسم شیرین عشق، نخل، فخرِزمان و...

دسته بندی ها

  • آموزش های سایت