نوشته شده توسط اختر بیجاد (رها)

خرید اینترنتی چیست؟

بازدید : 97

4.5
رای داده شده توسط 6 نفر

  • خرید اینترنتی

شاید جوان‌ترها ندانن، اما میان‌سالان و بزرگ‌سالان به‌خوبی می‌دانند که در گذشته‌های نه‌چندان دور، خرید کردن چقدر دشوار بود. باید زنبیل به‌­دست می‌گرفتیم و می‌رفتیم بازار و با صرف زمانِ نسبتاً طولانی (گاه حتی نصف روز)، تا بتوانیم کالاهای مورد نیاز خود و خانوادۀ خود را خریداری کنیم. از آنجا به بعد هم با کُلّی دَنگ‌وفَنگ و زحمتِ بسیار، باید اقلام  خریداری شده را کشان کشان به منزل می‌رساندیم. اگر بازار نزدیک منزل‌مان بود که خیلی خوش­‌به­‌حال‌مان می‌­شد و می‌توانستیم پیاده برگردیم؛ اگرنه، با آنهمه اقلام خریداری، یا باید می‌رفتیم تو صف اتوبوس و یا باید با تاکسی برمی‌گشتیم. در این صورت هزینۀ رفت و برگشت‌مان زیاد می‌شد و خرید اقلام موردنیاز با این وضعیت، چندان صرفۀ اقتصادی نداشت و به نفع اقتصاد خانواده نبود.

وقتی هم که به خانه می­‌رسیدیم از فرط خستگی مثل یک جنازه ولو می­‌شدیم. اما رفته‌­رفته با پیشرفت علم ­‌و فناوری و پیداشدن سروکلۀ فروشگاه­‌های اینترنتی، اکنون امر مهم خرید، بسیار راحت‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر از گذشته انجام می‌شود.اساساً خریدهای امروز با خریدهای گذشته قابل مقایسه نیستند. 

خوشبختانه با ایجاد بازار آنلاین نخل، اکنون خریدکردن حال‌­وهوای دیگری پیدا کرده است. این بازار غیر از آنکه می‌تواند خرید را برای ما آسان‌تر و لذتبخش‌تر کند، همچنین می­‌تواند موجبات برقراری ارتباط ما با بسیاری از آدم­‌های مختلف در سرتاسرِ این سرزمینِ پهناور را فراهم سازد که از نتایج و آثارِ با برکتِ آن می‌توان به آشنایی بیش‌ازپیش مردم با زبان‌ها،فرهنگ‌ها و آداب‌ورسومِ گوناگون و متنوع قومیت‌های ایرانی اشاره نمود. 

امروزه شما کمتر خانواده‌ای را پیدا می‌کنید که اعضای آن، گوشی تلفن همراه هوشمند و پیشرفته  و یا رایانۀ شخصی نداشته باشند. خانواده‌ها با برخورداری  از این امکانات فوق پیشرفته، بسیار راحت‌تر و با خیالی آسوده‌تر، بدون اینکه نگران ازدست‌دادن زمان‌های مفید و ارزشمند زندگی‎‎‎‌شان، ترافیک سنگین شهری و یا تغییرات آب‌وهوایی و... باشند، می‌توانند خریدهای خود را اینترنتی انجام دهند.

بازار نخل آمده است تا با معرفی برندها و حجره­‌های مختلف، شما را با آدم‌­های باصفای بی­‌شماری آشنا کند و همیشه در کنار شما باشد تا خریدهای خوب و خاطره‌­انگیزی را برای شما رقم بزند.


profile

زهره امامی1399/03/20

چقدر جالب بود

پاسخ |

درباره نویسنده

اختربیجاد(رها) هستم که حدود ده سال به‎‌صورت حرفه‌ای نوشتن را ادامه می‌دهم. آثار من شامل: رویای عشق، تبسم شیرین عشق، نخل، فخرِزمان و...

دسته بندی ها

  • آموزش های سایت