نوشته شده توسط اختر بیجاد (رها)

چگونه در نخل قهرمان شوم؟

بازدید : 104

4.59
رای داده شده توسط 6 نفر

خداقوّتی جانانه نثار شما حجر‌‌ه‌­داران عزیز و ارجمند باد که قرار است قهرمانان بازار نخل شوید.‌ همۀ شما در نوع خود بهترین هستید و حال می­‌خواهید با فروش اینترنتی در بازار نخل، یک کسب و کار پُررونق و پُربرکتی را برای خود رقم بزنید.

بازار نخل در کنار شماست تا با آموزش­‌های لازم و انتقال تجربه‌های ارزشمند، حسّ‌­و‌حال شما را تغییردهد. پس تا آخربا ما بمانید، تا یک­سری تجربه‌های خوبِ فروش اینترنتی و رموز حجره‌­داری را یکجا به شما هدیه دهیم.

برای آنکه حجرۀ پررونقی داشته باشید لازم است ابتدا چند گام محکم را با هم برداریم. اگر می­‌خواهید حجره‌­دار موفق، بلکه بهترین حجره‌­دارِ بازار نخل باشید، باید به نکاتِ ساده اما کلیدی و کاربردی زیر توجه کنید:

۱. آنلاین بودن شما در حجره: مهم‌ترین ابزار مدیریت حجرۀ شما این است که هر روز به آن سر بزنید؛ پس در قدم اول، طبق برنامه و به‌­طور منظم در حجرۀ خود آنلاین باشید.

۲. افزایش تعداد محصولات: تنوع و افزایش تعداد محصولات تأثیر بسیار خوب و بسزایی در میزان فروش شما دارد. سعی کنید همیشه تعدادی از محصول خود را آمادۀ ارسال داشته باشید تا مشتری­ شما تجربۀ شیرینی از خرید خود داشته باشد.

۳. معرفی کامل حجره و محصولات

  • نام‌گذاری حجره: سعی کنید همیشه نام منحصر‌به‌­­فرد و مناسب با کسب­‌وکارتان را برای حجرۀ خود انتخاب کنید. نام حجره باید ترجیحاً فارسی،کوتاه و بیان کنندۀ حالت کلی کسب و کار شما باشد؛ مثلاً «محصولات آرایشی و بهداشتی اُرگانیک شفیعی».
  • نام‌گذاری محصول: در انتخاب نام محصولات دقت کافی و لازم را داشته باشید. هرچه نام محصول شما کامل‌تر و درست‌تر باشد، امکان دیده‌­شدن آن در نتایج جستجوی کاربران بیشتر است.

۴. استفاده از عکس مناسب: این مورد یکی از موارد مهم ارائۀ محصول شماست. برای اینکه از عکس‌ محصول­‌تان بهترین بازخورد را در فروش بگیرید، بهتر است با کارشناسان تولید محتوای بازار نخل همیشه در ارتباط بوده و با راهنمایی­‌های ایشان عکس­های حرفه‌­ای­‌تری از محصولات خود داشته باشید.

۵. ارسال رایگان: شما می‌توانید با ارسال رایگان، مشتری‌­ها را اِقناع کنید تا همیشه از حجرۀ شما خرید کنند و به‌­خاطر این خدمت صادقانه، مدیریت نخل درصد کارمزد خود را به 5 درصد کاهش خواهد داد.
می‌دانید که کارمزد نخل از هر فروش 9 درصد می‌­باشد و به نسبت فروش شما این درصد تا 6 درصد کاهش می­‌یابد. پس این موضوع به میزان فروش شما بستگی دارد.

۶. تجربۀ خرید: سعی کنید قبل از فروش محصول خود، خریدار محصولات دیگر حجره­‌ها باشید و خودتان را در حا‌‌ل‌­وهوای خرید از بازار نخل قرار دهید.
مهم است شما با تجربۀ خرید آشنا شوید و درک کنید که یک مشتری چه مسیری را طی می‌کند و چه توقعی در فرآیند خرید دارد.

۷. فعالیت در شبکۀ اجتماعی نخل: فعالیت در شبکۀ اجتماعی نخل را جدی بگیرید. دنبال کردن، نظر گذاشتن و لایک کردن و … می‌­تواند به دیده‌­شدن بیشتر و بهترِ شما و حجره­‌تان و در نهایت به فروشِ بیشترِ محصول‌­تان کمک کند.

۸. انتشار مطلب (پُست):  شما می­توانید با انتشار پست‌های جذاب و پر مخاطب، به دیده‌­شدن خود و محصول­‌تان کمک شایانی داشته باشید و در نهایت به فروش بهتری برسید.

9. حفظ ارتباط با مشتری حتی بعد از خرید: شما نباید بعد از خرید مشتری، ارتباط‌­تان را با وی قطع کنید. سعی کنید به بهانه­‌های مختلف با او در ارتباط باشید. به عنوان مثال گرفتن تجربۀ او از خرید اینترنتی‌­اش.

پس با همراه شدن در بازار اجتماعی نخل به همۀ آنچه که می­‌خواهید، برسید.


profile

زهره امامی1399/03/20

خداقوت به تو نویسنده توانا.

پاسخ |

درباره نویسنده

اختربیجاد(رها) هستم که حدود ده سال به‎‌صورت حرفه‌ای نوشتن را ادامه می‌دهم. آثار من شامل: رویای عشق، تبسم شیرین عشق، نخل، فخرِزمان و...

دسته بندی ها

  • آموزش های سایت