نوشته شده توسط اختر بیجاد (رها)

چه طوری می‌توانم با وجود کرونا آسوده خرید کنم؟

بازدید : 115

3.75
رای داده شده توسط 4 نفر

با وجود ویروس کرونا،چگونه می­‌توانم  با خیال آسوده خرید کنم؟

مردم صبور و قهرمان ایران؛

اگر شما هم می‌خواهید که در بسیج همگانی «کرونا را شکست می­‌دهیم» سهیم باشید، چراغ نخست را روشن کنید، به شایعات توجه نکنید و از رفتن به فروشگاه‌ها و مغازه‌­ها جداً خودداری نموده و در کنار آن، آرامش روانی خود و خانواده‌­تان را حفظ کنید، چراکه برای گذر از بحرانِ موجود، این روزها بسیار حائز اهمیت هستند.

حفظ سلامت افراد خانواده و همچنین سلامت افرادی که به واسطۀ نوع فعالیت و شغل‌شان هر روز و هر لحظه در خطِّ مقدم مبارزه، در معرض خطر ابتلا قرار دارند نیز باید به‌عنوان عضوی از جامعه و خانوادۀ بزرگ ایرانی مورد توجه باشد.

اگر تا به امروز برای بسیاری از خریدهای خود از خانه بیرون می­‌رفتید و به فروشگاه­‌های متعددی مراجعه می‌کردید، حالا لازم است که با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت همراهی تک‌تک‌مان برای شکست‌دادن آن، از هیچ کمکی دریغ نکنیم. برای این‌کار، فقط کافی است خریدهای‌­مان را از طریق اینترنتی انجام دهیم تا هم سلامت خود را حفظ کنیم و هم فرشته‌­ای برای حفاظت از سلامتی و جان هم‌نوعی دیگر در لباس خدمت باشیم و هم در شکست‌دادن کرونا سهمی داشته باشیم. بیاییم با همدلی و رعایت اصول بهداشتی این بیماری را کنترل و ریشه‌کن کنیم.

سوابق علمی و فرهنگی ما حکایت از آن دارد که ما مردم بسیار فهیم و بافرهنگی هستیم و از ما مردم بافرهنگ جز این انتظار نیست که با رعایت اصول بهداشتی و صدالبته با اتحاد و همبستگی، دست در دست هم ­دهیم تا هرچه سریعتر کرونا را مهار نموده  و آن را شکست دهیم. ما می‌­توانیم با «در خانه ماندنِ» خود و عزیزانمان، این روزهای سخت را پشت سر بگذاریم و به زودی خبر ریشه کنی این بیماری و پیروزی بر این ویروس منحوس را جشن بگیریم. اِن‌شاءالله

پس در خانه بمانید و اقلام موردنیاز خود را به‌صورت اینترنتی و از طریق «بازارِ آنلاینِ نخل» خریداری نمایید. این­‌گونه با اطمینان بیشتر و در کمترین زمان ممکن، کالای درخواستی خود را با کیفیتی مطلوب و قیمتی مقبول، در منزل تحویل بگیرید. نخل آمده است تا در چنین شرایط حساسی در کنار شما باشد که نگران چیزی نباشید و به‌­راحتی خریدهای شب عید خود را انجام دهید.

  

 


درباره نویسنده

اختربیجاد(رها) هستم که حدود ده سال به‎‌صورت حرفه‌ای نوشتن را ادامه می‌دهم. آثار من شامل: رویای عشق، تبسم شیرین عشق، نخل، فخرِزمان و...

دسته بندی ها

  • آموزش های سایت