نوشته شده توسط اختر بیجاد (رها)

دنیا امروز بدون محتوا؟

بازدید : 47

4.8
رای داده شده توسط 6 نفر

 دنیا  امروز بدون محتوا؟

بی‌گمان دنیای امروز بدون محتوا پوچ است؛ به عبارت دیگر طبلی است تو خالی. حتی  به جرئت می­‌توانم بگویم که بدون محتوا نمی‌­شود به دنیای امروز فکر کرد. بنابراین دنیا و زندگی امروزِ همۀ انسان­‌ها، بدون محتوا هیچ است. یعنی اگر محتوا را از زندگی و دنیای‌مان حذف کنیم، جز یک «هیچ بزرگ» چیزی نمی­‌ماند. چرا؟ علت این است که دنیای امروز یک‌طرف انسان است و طرف دیگر فناوری اطلاعات. همین رابطۀ دوطرفه بس است که اهمیت محتوا را بیان کند و این کلیدی­‌ترین نیاز و ویژگی امروز بشر است. اکنون باید گفت که زندگیِ بشر، بدون محتوا امکان­‌پذیر نمی­‌باشد.

اینترنت نیز به‌­عنوان یک ابزار مهمِ ساختۀ دست بشر برای ارتباطات ایجاد شده و شبکه­‌های اجتماعی بدون محتوا جز بادکنک­‌های دیجیتالی توخالی بیش نیستند. بنابراین محتوا در کنار ابزار، از اساسی­‌ترین عناصر ارتباطی به‌شمار می‌رود.

ارتباط نیز در تمامی ابعاد زندگی انسان حضور دارد. شاید بتوان گفت که انسان بدون ارتباط نمی‌تواند زندگی کند. این ارتباط بر دوگونه است: ارتباط فردبه‌فرد و ارتباط جمعی. یکی از ابعاد این ارتباط در زندگی انسان، کسب­‌وکار است. صاحبان کسب‌­وکارها می­‌دانند که برای موفقیت، نیازمند ارتباط موفق با مخاطبان خود هستند. این ارتباط موفق فقط با استفاده از تولید محتوای خوب و مناسب امکان‌­پذیر است.

برای اینکه اهمیت محتوا را بهتر درک کنیم، تعریف «محتوا چیست؟» را در بحث قبل برایتان شرح دادیم.

گفتنی‌است که استفاده از یک راهبرد یا همان استراتژی محتواییِ درست و مناسب برای هر کسب­‌وکار و در هرمقیاس، بسیار مهم است و این اهمیت با توجه به توسعۀ روزافزون بسترهای ارتباطی در زندگی بشر، به یک ضرورت حتمی تبدیل شده است که به شرط حیات، در آینده در مورد راهبرد محتوا بحث و صحبت خواهیم کرد.

امیدواریم که شما عزیزانِ نخلی برای کسب­‌وکارتان با یک راهبرد خوب و موفقِ محتوایی در بستر بازار اجتماعی نخل و همچنین در شبکه­‌های اجتماعی، برای حجره­‌تان  فعالیت مؤثر و مثمرِثمری داشته باشید و با بهره‌­گیری از قدرت بازاریابی محتوا وضعیت خوبی در بازار اجتماعی نخل برای خود ایجاد کنید. تمامی این موارد به­‌طور خلاصه به‌معنی موفقیت کسب­‌وکارتان خواهد بود.


profile

زهره امامی1399/05/23

عالی و مفید عزیزم

پاسخ |
profile

زهره امامی1399/05/25

ممنونم که همیشه همراه نخل هستی عزیزم.نخل به شما افتخار می کنه...

1
profile

اختر بیجاد (رها)1399/05/26

تشکر از همراهی همیشگی شما نخلی عزیز...

0
profile

محسن هنری1399/05/23

عالی بود

پاسخ |
profile

زهره امامی1399/05/25

سپاس از توجه شما همراه نخلی محترم.

0
profile

اختر بیجاد (رها)1399/05/26

تشکر از همراهی همیشگی شما نخلی محترم...

1

درباره نویسنده

اختربیجاد(رها) هستم که حدود ده سال به‎‌صورت حرفه‌ای نوشتن را ادامه می‌دهم. آثار من شامل: رویای عشق، تبسم شیرین عشق، نخل، فخرِزمان و...

دسته بندی ها

  • آموزش های سایت