اتاق خبر نخل

جشنواره روز مادر، فرصت خوب خریداران و فروشندگان نخل

این جشنواره با عنوان “نوبت مامانه” و شعار “حالا نوبت عشق ما به مامان است” برای روزهای ۲۱ دی تا ۳ بهمن برگزار می‌گردد. خریداران به مناسبت روز مادر یک خرید از بازار اجتماعی نخل انجام می‌دهند و سپس عکس مادر و هدیه (محصول) را در صفحه اینستاگرام خود استوری و صفحه نخل (instagram.com/nakhll_com) را mention می‌کند و در قرعه‌کشی جشنواره شرکت می‌کنند. این جشنواره یک فرصت خیلی خوب برای خریداران و البته افزایش فروش حجره‌داران و فروشگاه‌های نخل است. جدا از تبلیغات بازار نخل، هر فروشگاه اینترنتی که در جشنواره ثبت نام می‌کند، تولیدات محتوایی تیم نخل برای جشنواره را دریافت و در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک می‌گذارند. در حین جشنواره به حجره‌داران مشاوره فروش نیز ارائه می‌گردد.

جوایز جشنواره

۵ عدد ساعت هوشمند، ۱۵ عدد دستبند هوشمند و ۳۰ عدد بسته اینترنت ۲۰ گیگ جوایز جشنواره نوبت مامانه است. این جوایز طی قرعه‌کشی ۸ بهمن به خریداران اهدا خواهد شد.

شرایط قرعهکشی

خریداران به مناسبت روز مادر یک خرید از بازاراجتماعی نخل انجام می‌دهند و سپس عکس مادر و هدیه (محصول) را در صفحه اینستاگرام خود استوری و صفحه نخل را mention می‌کنند و در قرعه‌کشی جشنواره شرکت می‌کنند. شرایط قرعه‌کشی این است که پس از تقدیم هدیه به مادران، استوری‌های مادر از ۲ بهمن شروع و تا روز ۷ بهمن فرصت انجام وجود دارد. برای شرکت در قرعه‌کشی اسکرین‌شات حداقل ۱۲ ساعته از استوری را برای واتس‌آپ به شماره ۰۹۳۸۵۰۶۲۴۷۱ ارسال کنید. در ازای هر ۵۰ هزار تومان یک امتیاز قرعه‌کشی لحاظ می‌شود.

ثبت نام حجرهداران

حجره‌داران و فروشندگان نخل برای شرکت در نمایشگاه بایستی ثبت نام کنند. ثبت نام رایگان خواهد بود و کسب‌وکارهایی که در جشنواره ثبت نام می‌کنند در صفحات سایت تبلیغ می‌شوند و بازدید بیشتری خواهند خورد. آن‌ها همچنین مشمول تبلیغات نخل نیز می‌شوند و علاوه بر ساخت محتواهای یکتا برای فروشگاه اختصاصی‌شان، در طول جشنواره نیز مشاوره‌های رایگانی دریافت می‌کنند. برای ثبت نام کافی است با پشتیبانی نخل ارتباط بگیرید.

تحلیل جایگاه فروش اینترنتی کسب‌ و کارهای کوچک در اقتصاد کشور

1 دقیقه بخوانید
نظامِ سرمایه‌داری تاکنون بازار و اقتصاد را به جهتی حرکت داده که کسب و کارهای کوچک و روستایی در حال نابودی هستند….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *