زندگی در نخل

چگونه در نخل محصول خود را ثبت کنیم ؟

چرا ثبت محصول اهمیت دارد ؟

چگونه در نخل محصول خود را ثبت کنیم
در فروش اینترنتی به دلیل اینکه فروشنده کالا حضور فیزیکی ندارد ، با مشتری خود ارتباط رو در رو ندارد و به صورت آنلاین با آن ها در ارتباط است ، وظیفه ی ارائه اطلاعات کافی درباره ی کالا های از طریق پروفایل کاربری بر عهده شما و اطلاعات دقیقی است که در اختیار مشتریان خود قرار می دهید تا بتوانند خرید دقیق همراه با دانش کافی را داشته باشند .
شما بایستی تمام اطلاعاتی را که مشتری هنگام مراجعه به فروشگاه شما به صورت حضوری در اختیار وی قرار می دهید از جمله ، جنس ، رنگ ، سایز ، مدت زمان آماده سازی و ارسال کالا ، قابلیت های سفارشی سازی بودن ی، ارزش و ویژگی های محصول خود را دقیقا از قیمت گرفته تا کاربرد آن کاملا ارائه دهید .

این شما هستید که می توانید با ارائه دقیق اطلاعات در رابطه با محصولتان برای مشتری های حجره خود ارزش قائل شوید و آن ها را ترغیب به خرید کنید ، محصولاتی که شما بارگزاری می کنید زمانی به صورت آنلاین به فروش می رسد که شما همانگونه که در مراجعات حضوری برای آن ها ارزش قائل می شوید و زمانی را برای توضیحات کامل در رابطه با محصول انتخاب شده از سمت مشتری ارائه می دهید را تا حد قابل توجهی به صورت آنلاین در اختیار آن ها بگذارید .

ثبت محصول در حجره

ما در نخل به شما کمک می کنیم تا بتوانید با ارائه اطلاعات کافی در رابطه با محصولتان فروش بهتری داشته باشید :

آموزش ثبت محصول در بازار آنلاین نخل :

در مرحله اول :

پس از ثبت حجره وارد پروفایل کاربری شده به بخش «مدیریت حجره» بروید، در این قسمت یک صفحه برای شما باز می شود. در قسمت پایینی صفحه یعنی بخش محصولات، بر روی دکمه «افزودن محصول» کلیک کنید.

اموزش گام به گام ثبت محصول در نخل مرحله اول

در مرحله دوم :

صفحه مربوط به افزودن محصول برای شما باز می شود که باید اطلاعات محصول خود را در آن به صورت کامل وارد کرده و ثبت کنید.

عکس محصول :

عکس محصولات شما بایستی با کیفیت و با زمینه سفید گرفته شود به شکلی که میتوانید محصول خود را بر روی سطحی با زمینه سفید قراره داده و با تامین میزان نور کافی بر روی محصول از زوایای مختلف عکس برداری کنید .

( دقت داشته باشید بهتر است شما از محصولات خود چند عکس از زوایای مختلف تهیه کرده و بارگذاری کنید )

این موضوع به مشتریان شما کمک می کند تا انتخاب دقیق تری داشته باشند و به راحتی بتوانند محصولات شما را مورد ارزیابی قرار دهند .

پس از بارگذاری عکس با کیفیت محصول ، سپس عنوان (نام) محصول را وارد کنید .

( بهتر است نام محصول خود را به صورت فارسی و و در صورت وجود نام برند معروف آن را به صورت انگلیسی وارد کرده تا در موتور های جست و جو بهتر نمایش داده شود ، این بدان معنی نیست که همه ی محصولات باید به دو زبان نوشته شوند و شامل محصولاتی می شوند که شرکت سازنده و برند آن برای مشتریان دارای اهمیت است و یا اینکه اگر محصول دارای اندازه و مقدار خاصی است آن را حتما وارد کنید )

برای مثال :

پسته فندقی خام 1000 گرمی
غذاساز ۱۵کاره مایر ۷۷۶۶

به همین ترتیب شناسه محصول (نام محصول به انگلیسی)، نام حجره، برای مثال: حجره عاطی خانم، را ثبت کنید.

پس از ثبت ، نام حجره قسمت بعد معرفی محصول می باشد، نام محصول، اطلاعات ظاهری ،قیمت ، ارزش و ویژگی های مهم و … در رابطه با محصول خود را در  این قسمت قرار بدهید .

انتخاب راسته و دسته :

سپس دسته بندی و راسته محصولتان را انتخاب کرده و مشخص کنید شما در چه بازارچه ای فعالیت می کنید ، باید گزینه مربوط به دسته بندی و راسته محصولتان را انتخاب کنید.

( انتخاب دقیق راسته و دسته موجب می شود تا دسترسی کاربران به حجره و محصولات شما راحت تر شود )

اموزش گام به گام ثبت محصول در نخل مرحله دوم

درباره محصول :

قسمت بعد درباره محصول می باشد که باید اطلاعات کامل محصول خود را در این قسمت ارائه بدهید .
شما اینجا به طور کامل و دقیق مشخص می کنید که محصول شما چه ویژگی هایی دارد و از لحاظ کاربردی دارای چه ارزش هایی است.
از این طریق شما میتوانید با ارائه هوشمندانه مشخصات محصول خود مشتری حجره خود را سمت خرید حرکت دهید .

برای مثال :
دیوارکوب سفالی  در هر اندازه و طرح و رنگی می تواند به سفارش شما عزیزان آماده سازی شود  .
با توجه به اینکه این محصول کار دست می باشد مدت زمان آماده سازی آن سه روز از زمان سفارش می باشد که پس از گذشت آن ارسال می گردد .
این محصول قابلیت شست و شو دارد و این تضمین را به شما می دهیم تا در صورت عدم رضایت وتطابق سفارش هنگام تحویل با زمان سفارش آن را با هزینه خودمان از شما مرجوع می کنیم و پول شما را پس می دهیم .

 

 

داستان محصول :

( داســــتان مــــعجزه مـــــی کـند )

پس از درباره محصول، داستان محصول خود را بنویسید .
این را فراموش نکنید مشتریان به دنبال کسب تجربه های جدید برای خرید یک محصول اند و زمانی کالایی را می خرند که با آن ارتباط برقرار کنند ، زمانی شما آن ها را با چگونگی تولید و ایده پردازی کار خود تا به این مرحله کالای خود را رساندید آشنا می کنید باعث ایجاد رابطه ی عاطفی میان خود ، محصول و مشتری حجره کرده اید و همین امر موجب وفاداری افراد به شما و معرفی محصولات و شما به دیگران می گردد .
داستان محصول در نخل چیست

سپس قیمت فروش محصول، وزن خالص محصول، وزن محصول با بسته بندی، طول بسته بندی محصول، عرض بسته بندی محصول، ارتفاع بسته بندی محصول، را دقیق و به ترتیب جهت محاسبه دقیق مبلغ پستی ارسال کالا را وارد کنید و مشتریان خود را در جریان مشخصات دقیق محصول خود قرار دهید  .

در وسط صفحه سوالی تحت عنوان:

آیا برای این محصول تخفیفی در نظر گرفته اید، با آیکون«بله» قرار داده شده، که اگر قصد تخفیف دارید آیکون بله را انتخاب می کنید.

در قسمت نهایی گزینه محدود ارسال خود را مشخص کنید، وضعیت محصول خود را در انبار نیز انتخاب کنید و در نهایت تعداد محصول خود را وارد کرده و بعد بر روی دکمه  ثبت محصول کلیک کنید .

 

آموزش گام به گام ثبت محصول مرحله سوم

پس از ارائه دقیق اطلاعات کامل و ثبت محصول پس از بررسی از طریق همکاران ما در نخل محصول شما بر روی سایت بازار آنلاین نخل در معرض نمایش کاربران قرار می گیرد  .

ما مفتخریم در راستای پیشرفت شما و کسب و کارتان تلاش خود را در برگیریم تا با ارائه خدمات شایسته و همراهی شما عزیزان بستری را فراهم کنیم تا بتوانید به راحتی تعاملات خود را افزایش داده و باشگاه مشتریان وفادار خود را راه اندازی کنید .

برای آموزش دقیق تر شما عزیزان فیلم آموزشی ثبت محصول را در اختیاران قرار داده ایم تا بتوانید به راحتی محصول خود را به ثبت کنید :

 

بازار آنلاین نخل کجاست؟

1 دقیقه بخوانید
تعریف بازار همه ی ما می دانیم که انسان موجودی اجتماعی است و برای رفع نیازهایش نیاز به مسکن، خوراک و پوشاک…

نخل و چگونگی قهرمان شدن در آن

1 دقیقه بخوانید
قهرمانان نخل: خداقوّتی جانانه نثار شما حجر‌‌ه‌­داران عزیز و ارجمند باد که قرار است قهرمانان بازار نخل شوید.‌ همۀ شما در نوع…

2 میلیون تومان اعتبار هدیه برای حجره داران بازار آنلاین نخل

1 دقیقه بخوانید
به حساب بازار نخل ، به نام کسب وکار شما فکر کنم براتون جالب باشه بیشتر بدونید ماجرای این دو میلیون تومان…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *