سلامت و زیبایی

هفت گل برای پوشش خیره کننده زمین

هفت گل برای پوشش خیره کننده زمین

 

مشکلی که بسیاری از صاحبان خانه با حیاط بزرگ برای رسیدگی به آن روبرو شده اند این است که با ان همه فضا چه کنند. مطمئناً ، شما می توانید چمن بکارید و آن را حرص کنید تا خوب به نظر برسد.اما گاهی اوقات شما به چیزی خوش منظره تراز چمن سبز تنها می خواهید. از طرف دیگر ، شما مشکل و سختی کاری که باغبانی دارد را هم نمیخواهید.

یک زمین متوسط که توسط گلهای بنفسه و اویشن پوشانده شده است . آنها نه تنها منظره زیبایی را ارائه می دهند ، بلکه می توانند با حداقل تلاش، سطح وسیعی را پوشش دهند.

بنفشه های لابرادور

بنفشه های لابرادور به دلیل داشتن شکوفه با عمر طولانی و رنگ بی نقص پوشش زمین مناسبی ایجاد می کنند. این گلهای برجسته با پس زمینه ای از رنگ آبی عمیق که هرجا که کاشته شود ، شادی می بخشد. می توانید  در حیاط خانه خود آنها را در امتداد مسیرها ،در وسط باغ یا به صورت خوشه ای بکارید.سایر ایده های دکوراسیون که با بنفشه های لابرادور سازگار است.شامل جفت شدن با گل های دیگر ، پشت محفظه های دردار سفید یا جایگزینی برای چمن شما است.انها پروانه های رنگارنگی که دوست دارند دور رنگ ها بچرخند جذب میکنند.

رز خزه ای

رز خزه ای به دلیل داشتن گل های رنگارنگ،در اطراف حیاط شما یک پوشش زمین چشمگیر ایجاد می کند . شکوفه های قرمز ، سفید و زرد خیره کننده است. آنچه باعث می شود این یک پوشش زمین به ویژه موثر باشد،مقاومت گل ها است. در آب و هوای گرم،گل دائمی است. حتی در جایی که خاک خشک است به خوبی عمل می کند.تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که گلها را در اطراف حیاط خانه خود بکارید.چند هفته آنها را آبیاری کنید و شکوفا شدن آنها را مشاهده کنید.

گل پروانه ای باریک

گل های پروانه ای باریک به این دلیل نامگذاری شده است که پروانه ها دوست دارند دور این گل چند ساله جمع شوند،در شهد جشن بگیرند.گلهای پروانه ای باریک با گلهای زرد و نارنجی روشن بسیار شکوفا به نظر می رسد.همانطور که از نام آن پیداست ، این یک گل سخت است که می تواند در محدوده ای از رطوبت کم و شرایط بیابانی به خوبی رشد کند . شما می توانید این گلها را برای تزئین فضاهای سنگلاخی که گلهای دیگر نیز در آنجا کار نمی کنند ، بکارید.

آویشن

آویشن نه تنها در باغ خوب به نظر می رسد ، بلکه به دلیل بوی خوش ان رایحه ای فوق العاده میبخشد. گلها وقتی شکوفا می شوند ، درخشش زیبای سفید و صورتی را در اطراف باغ شما ایجاد می کنند.برای فضا سازی باغ می توانید به آنها اتکا کنید و می توانید از مهمانان قشنگتر پذیرایی کنید.مراقبت از آویشن آسان است و فقط به مقدار زیادی نور خورشید و مقدار کمی آب برای رشد نیاز دارد.

گل گوش بره سفید

گوش بره سفید با ساقه های بلند و سبز و گل های سفید ، یک پوشش زمینی مقاوم ایجاد می کند.ماندگاری آن تقریباً به اندازه یک چمن ساده است. این می تواند در شرایط مختلف از تابستان گرم تا شرایط سرد و زمستانی زنده بماند. اگر در منطقه ای برف گیر زندگی می کنید ، گیاه در زمستان می میرد وقتی بهار خود به خود بچرخد و دوباره سبز شود.هنگامی که دوباره رشد کرد،با مقداری تلاش شما یک پوشش زیبا ایجاد می کند که می تواند به طور وسیع در اطراف باغ شما رشد کند.

گل دکمه برنجی

اگر حیوانات خانگی مانند سگ دارید که دوست دارند در حیاط خانه بازی کنند ، به یک پوشش زمینی بسیار سخت احتیاج دارید. دکمه های برنجی به خوبی با منقار و دهن حیوانات متناسب است. این گلها شبیه بوته ای سخت شده با بافت سبز است. تیغه های سبز مانند لبه های فرسوده یک برس سخت اما انعطاف پذیر هستند. حیوانات خانگی و انسان ها می توانند روی آنها راه بروند یا با آنها بازی کنند و آسیب کمتری به گیاهان وارد شود. آنها به مراقبت کمی نیاز دارند، مثل اینکه گهگاهی علف های هرز را پاکسازی کنید، تا بتوانند رشد خوبی داشته باشند.این گل حتی در محل های خشک هم به خوبی عمل میکند.

راهی ارزان برای تقویت سیستم ایمنی بدن

1 دقیقه بخوانید
راهی ارزان برای تقویت سیستم ایمنی بدن امروزه که ویروس‌ها و بیماری‌های مختلف و کشنده‌ای مانند کرونا، جان بشر را تهدید می‌کنند؛…

روشی برای حفظ سلامتی و تناسب اندام!

1 دقیقه بخوانید
غذاهای سرخ کردنی خوشمزه‌ان و سخت میشه از خوردنشون دست کشید. اما روغن زیاد توی این خوراکی‌ها ضمن تهدید سلامتی آدم، ما…

چگونه از ابتلا به افسردگی، دیابت، سرطان و آلزایمر فرار کنیم؟

1 دقیقه بخوانید
چگونه از ابتلا به دیابت، سرطان و آلزایمر فرار کنیم؟ شاید هرگز تصور نمی‌کردید که جلوگیری از ابتلا به این بیماری‌ها تنها…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *