زندگی در نخل

مزیت‌های بازاراجتماعی نخل

مزیت‌های بازار نخل عبارت اند از :

۱. بازارِ هدفِ فوق‌العاده بزرگ
۲. صرفه‌جویی در هزینه­‌ها و حذف کاغذبازی
۳. بهره‌گیری بهینه از زمان
۴. عدم محدودیت جغرافیایی
۵. برخورداری همزمان از چند شغل
۶. داشتن درآمد مناسب حتی در خواب
۷. دسترسیِ ساده و آسانِ مردم به اینترنت
۸. افزایش روزبه‌روز گرایشِ مردم به خرید اینترنتی
۹. ارائه خدمات در حجم انبوه

بازار هدف فوق‌العاده بزرگ

در کسب­‌وکار سنّتی نهایت بازارِ شما، همان منطقه یا شهری است که در آن زندگی می‌­کنید و مشتری بیشتری ندارید، ولی با وجود بازار نخل شما با بازاری باورنکردنی و آنلاین روبه­رو هستید. مثلاً یک مغازۀ لوازم خانگی در کسب‌­وکار سنتی نهایتاً بتواند در شهر خود کالایش را به فروش برساند ولی در بازار نخل می­‌تواند به تمام ایران لوازم خانگی بفروشد.

صرفهجویی در هزینه­‌ها و حذف کاغذبازی

مزیّتی که باعث می‌­شود خیلی از مردم به سمت کسب­‌وکار آنلاین بیایند و جذب شوند کم‌هزینه‌بودنِ این کسب‌وکارهاست. در حالت آنلاین خیلی از هزینه‌­ها به‌شدت کاهش پیدا می­‌کند و نیازی نیست که شما هزینه‌های عجیب و غریبی داشته باشید؛ ولی در حالت سنتی باید هزینه‌­های زیادی را متحمل شوید تا یک کسب­‌و‌کار آنلاین راه‌­اندازی کنید.
در کسب­‌وکار فیزیکی بحث کاغذبازی به‌شدت رواج دارد، اما در کسب‌وکار آنلاین و بازار نخل تمام کارهای خود را به‌صورت دیجیتال انجام دهید.

بهرهگیری بهینه از زمان
در بازار آنلاینِ نخل شما می‌­توانید هر زمان که دوست دارید کار کنید. می­‌توانید ۲ بعداز نیمه‌شب کار کنید، می‌­توانید ۷ صبح یا اصلاً ۶ عصر کار کنید، دیگر زمان در اختیار شماست و هر وقت که دوست دارید می­‌توانید کار کنید. این یعنی استفادۀ بهینه و مدیریت‌شدۀ زمان.

می‌توانید همزمان دارای چند شغل باشید
یکی از بهترین مزیت‌­های کسب‌وکارهای آنلاین این است که محدود به مکان خاصی نیست. کافی‌ست شما یک خط اینترنت و یک‌دستگاه کامپیوتر داشته باشید و با این ابزار، کارهایتان را انجام دهید. همچنان شما می‌­توانید چندین حجره در بازار اجتماعی نخل به صورت هم­زمان داشته باشید و ما این امکان را برای شما فراهم کرده‌­ایم. مثلاً اگر در روستا هستید، به‌­راحتی می­‌توانید کسب‌وکار آنلاین راه‌اندازی کنید و نگران هیچ­‌چیز هم نباشید.

در خواب، درآمد داشته باشید
یکی از بهترین و جالب‌ترین مزیت‌­های بازار آنلاین نخل این است که وقتی شما خواب هستید هم می­‌توانید کسب درآمد کنید. می‌­توان گفت تقریباً امکان خودکارسازی همۀ فعالیت‌ها در یک کسب‌­وکار اینترنتی وجود دارد و این باعث می‌شود که حضور شما عمدتاً محدود به تولید محتوا، برنامه‌­ریزی، راه‌اندازی و پیگیری‌ها شود. تیم پشتیبانی بازار نخل پاسخگوی شما و مشتریان­‌تان می‌­باشد.

چیزی شبیه به هدایتِ خودکارِ یک هواپیما که فقط برای بلندشدن و نشستن نیاز به حضور خلبان هست و در باقی مدت پرواز، هواپیما توسط سامانه­‌های خودکار هدایت می‌شود. بنابراین وقتی به هر دلیلی در محل کسب­‌وکار خود حضور ندارید، مشتری به سایت مراجعه کرده و محصولات شما را می‌بیند، سفارش خود را می­‌دهد، پول را پرداخت و کالای خریداری خود را دریافت می­‌کند.

دسترسیِ ساده و آسانِ مردم به اینترنت
بر اساس آمارها، بیش از ۷۰ درصد مردم ایران به اینترنت دسترسی دارند یعنی این که از ۸۰ میلیون ایرانی، ۵۶ میلیون دارای اینترنت هستند؛ یعنی یک بازار ۵۶ میلیونی وجود دارد که شما می‌­توانید محصولات و خدمات‌تان را به‌­راحتی و در بازار نخل به آنها عرضه کنید.

افزایش روزبه
روز گرایشِ مردم به خرید اینترنتی
خدا را شکر، در چند سال اخیر استقبال مردم از فروشگاه‌­های اینترنتی روزبه­‌روز در حال افزایش است و مردم بیشتر از سایت‌­ها و فروشگاه­‌های اینترنتی خرید می­‌کنند. علاوه بر گرایش مردم به خرید اینترنتی، اعتماد مردم به خرید اینترنتی به‌شدت افزایش پیدا کرده است . بازار نخل نیز، چنین بستری برای شما ایجاد کرده که متناسب با نیاز افراد جامعه طراحی و سازماندهی شده است.

ارائه خدمات در حجم انبوه
در بازار آنلاین نخل می‌­توانید ۲۴ ساعته به مشتریان خود خدمات ارائه دهید و بدون وقفه در دسترس باشید.
در کسب‌وکار فیزیکی یا سنتی شما به‌صورت همزمان نهایتاً بتوانید به چند نفر خدمات ارائه دهید، ولی در بازار آنلاینِ نخل می­‌توانید به هزاران نفر خدمات بدهید.

از گشتن در لباس‏هایتان دست بکشید,حجره select5

1 دقیقه بخوانید
از گشتن در لباس‏هایتان دست بکشید! “چی لباس بپوشم؟”این سوالی است که همه خانم‏ها در زندگی خود بارها پرسیده‏اند. مهم نیست که…

بازار آنلاین نخل کجاست؟

1 دقیقه بخوانید
تعریف بازار همه ی ما می دانیم که انسان موجودی اجتماعی است و برای رفع نیازهایش نیاز به مسکن، خوراک و پوشاک…

نخل و چگونگی قهرمان شدن در آن

1 دقیقه بخوانید
قهرمانان نخل: خداقوّتی جانانه نثار شما حجر‌‌ه‌­داران عزیز و ارجمند باد که قرار است قهرمانان بازار نخل شوید.‌ همۀ شما در نوع…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *