سبک زندگی

اتاق نشیمن خانه خود را چگونه زیبا کنیم ؟

ایده هایی برای تزئین اتاق نشیمن
اتاق نشیمن یکی از مهمترین مناطق خانه شما برای داشتن یک تجربه میزبانی عالی است. به احتمال زیاد شما و مهمانانتان ساعتهای بی شماری را در این اتاق به گفتگو و سرگرمی خواهید پرداخت .
تزئین مناسب اتاق نشیمن برای اوقات فراغت شما رضایت بخشی عمیقی ایجاد می کند. با این وجود برای رسیدن به ان باید به تمام زمینه های زیر توجه کنید.
۱.رنگی که انتخاب میکنید
۲.جنس و کیفیت صندلی ها و مبلمان
۳.هنرو تزئین دیوار
۴.روشنایی و وسایل روشنایی

در زیر ایده های خوبی برای تزئین اتاق نشیمن به شما خواهیم داد
تزئین اتاق نشیمن

تاثیر رنگ در اتاق نشینمن اتاق نشیمن

یک زمینه ای که تأثیر نامتناسبی بر روحیه اتاق نشیمن شما خواهد داشت ، رنگی است که برای دیوارها انتخاب می کنید. در حالی که می توانید کاغذ دیواری نصب کنید تا ظاهر دیوارهای خاصی را تغییر دهید مناطقی وجود دارد که کاغذ دیواری نمیتواند ان را پوشش دهد.از این رو انتخاب درست رنگ دیوار بهترین نتیجه را در ایجاد جلوه ای چشمگیر به شما میدهد.

طراحی اتاق نشینمن

برخی از بهترین پالت های رنگی برای اتاق نشیمن

۱.سفید – دیوارهای سفید جلوه ای از بهترین را ایجاد می کنند. آنها زمینه مناسبی برای تزئین با مبلمان مجلل هستند.
۲. فیروزه ای – این رنگ برای ایجاد احساسی غیر رسمی اما لطیف عالی است. بچه ها و خانواده شما روحیه با طراوت این رنگ را دوست دارند.
۳. کرم – ایجاد تعادل بین دیوارهای رسمی و غیررسمی دیوارهای کرم یک اثر ارام و تسکین دهنده دارد .

انتخاب مبلمان مناسب

با انتخاب رنگ دیوار خود ، باید مبلمانی را انتخاب کنید که به خوبی با رنگ هایی که انتخاب کرده اید مطابقت داشته باشد. برای مثال ، ترکیب کاناپه های سفید با دیوارهای سفید انعکاس صدا در طراحی اتاقتان ایجاد میکند.

مبلمان در طراحی داخلی
اطمینان حاصل کنید که برای جلوگیری از ازدحام حتماً صندلی های زیادی تهیه کنید. بسته به اندازه اتاق مبل های مختلف ، صندلی های آسان و صندلی های دیگری که می تواند تعداد زیادی از افراد را در خود جای دهد اضافه کنید .
اثاثیه مانند میز تلویزیون و میز به طور کلی باید با رنگ اتاق و سقف ترکیب شود. مواد طبیعی ای وجود دارد که می تواند با صرف نظر از رنگ دیوارها عمل کنند . به عنوان مثال ، میزهای با سطوح چوبی خوب به نظر میرسد چه دیوارهای شما سفید ، آبی یا رنگ دیگری باشد.
ایده های روشنایی :
تزئین اتاق نشیمن وبلاگ نخل

شما می توانید زیبایی اتاق نشیمن را با نورپردازی روشن و وسایل روشنایی چشمگیر بهبود بخشید.
برای شروع می توانید یک لوستر زیبا را در مرکزدر نظر بگیرید تا کل نور اتاق را تامین کند. این شاهکار مرکزی ضمن افزودن یک فضای با سلیقه ، از نور کافی در اتاق نشیمن اطمینان می بخشد. سپس می توانید با نورهای جداگانه روی میزها و اطراف دیوارها در مناطقی که مردم آنها را زمین نمی زنند ، به منابع نور در اتاق نشیمن اضافه کنید.

 

استفاده از فرش

فرش کردن اتاق نشیمن را در نظر بگیرید تا یک مکان راحت برای راه رفتن ایجاد شود. فرش به شما و مهمانانتان اجازه پابرهنه راه رفتن را میدهد اگر بخواهید . اتاق نشیمن تقریباً این را می طلبد زیرا شما می خواهید گاه به گاه کفش های خود را در بیاورید و به عقب پرتشان کنید . فرش های مخمل و گرم سطح خوب و راحتی را برای این کار فراهم می کنند. در مورد اندازه فرش انتخاب های زیادی وجود دارد.
تزئین اتاق نشیمن
اگر اتاق نشیمن شما بسیار بزرگ است ، می توانید فرش های دیوار به دیوار را انتخاب کنید. از طرف دیگر ، اگر کوچکتر باشد ، می توانید فقط یک فرش قسمتی درمحلی که مینشینید اضافه کنید . به عنوان مثال ، می توانید یک فرش در اطراف قسمت نشستن و تلویزیون که بچه های شما در آن بازی می کنند داشته باشید .
عمدتا مزیت فرش های قسمتی نسبت به فرش های دیوار به دیوار ،هزینه های پایین تر و سهولت تعویض است. می توانید فرش منطقه را کاملا تغییر دهید و زیبایی جدیدی را در کسری از زمان داشته باشید و شروع به نصب فرشهای دیوار به دیوار کنید .

 

ایده های هنری برای اتاق نشیمن

بسیاری از صاحبان خانه دوست دارند در اتاق نشیمن خود مقداری هنر دیواری داشته باشند . اگر اتاق نشیمن شما جادار است ، می تواند یک قطعه هنری با اندازه خوب را که بروی دیوار نصب میشود را در خود جای دهد. در بعضی موارد ، شما می توانید چندین قطعه هنری را در نظر بگیرید. بی شک ، هنربا سلیقه به اراستگی اتاق نشیمن می افزاید.این یک مورد دلچسب است که باعث جرقه خیلی از بحث ها از سمت مهمان هایی که تحت تاثیر قرار گرفته اند میشود.

انتخاب هنر فرصتی برای بیان شخصیت منحصر به فرد شماست. اگر نسبتاً پیرو سنت قدیم باشید ، می توانید برخی از قطعات کلاسیک را که زندگی آرام را به تصویر می کشد ، انتخاب کنید. اگر اهل ماجراجویی بیشتری هستید ، می توانید یک قطعه پست مدرن امپرسیونیست را تجربه کنید که دیگران ممکن است آن را خطرناک بدانند . این فضای شماست و بنابراین با خیال راحت آن را تزئین کنید تا بیان کنید که کیستید.

 

زندگی یا کار؟ کسب‌وکارِ زندگی پذیر چیست؟

1 دقیقه بخوانید
در دنیایی که همه به دنبال پیشنهادات وسوسه‌انگیز و درآمدهای میلیاردی هستند، کسب‌وکار زندگی پذیر (Lifestyle Business) به شکل دیگری به دنیا…

خرید کیف زنانه با 30 درصد تخفیف + ویژگی‌های یک کیف خوب

1 دقیقه بخوانید
خرید کیف زنانه با ۳۰ درصد تخفیف + ویژگی‌های یک کیف خوب همه‌ی خانم‌ها چه اهل مد روز باشند و چه نه،…

روشی برای حفظ سلامتی و تناسب اندام!

1 دقیقه بخوانید
غذاهای سرخ کردنی خوشمزه‌ان و سخت میشه از خوردنشون دست کشید. اما روغن زیاد توی این خوراکی‌ها ضمن تهدید سلامتی آدم، ما…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *