سلامت و زیبایی

ویروس کرونا و خرید با آسودگی خاطر

مردم صبور و قهرمان ایران:

چگونه در شرایط ویروس کرونا خرید های خود را انجام می دهید ؟

اگر شما هم می‌خواهید که در بسیج همگانی «ویروس کرونا را شکست می­‌دهیم» سهیم باشید، چراغ نخست را روشن کنید، به شایعات توجه نکنید و از رفتن به فروشگاه‌ها و مغازه‌­ها جداً خودداری نموده و در کنار آن، آرامش روانی خود و خانواده‌­تان را حفظ کنید، چراکه برای گذر از بحرانِ موجود، این روزها بسیار حائز اهمیت هستند.

 

حفظ سلامت افراد خانواده و همچنین سلامت افرادی که به واسطۀ نوع فعالیت و شغل‌شان هر روز و هر لحظه در خطِّ مقدم مبارزه، در معرض خطر ابتلا قرار دارند نیز باید به‌عنوان عضوی از جامعه و خانوادۀ بزرگ ایرانی مورد توجه باشد.
اگر تا به امروز برای بسیاری از خریدهای خود از خانه بیرون می­‌رفتید و به فروشگاه­‌های متعددی مراجعه می‌کردید.حالا لازم است که با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت همراهی تک‌تک‌مان برای شکست‌دادن آن، از هیچ کمکی دریغ نکنیم. برای این‌کار، فقط کافی است خریدهای‌­مان را از طریق اینترنتی انجام دهیم تا هم سلامت خود را حفظ کنیم و هم فرشته‌­ای برای حفاظت از سلامتی و جان هم‌نوعی دیگر در لباس خدمت باشیم و هم در شکست‌دادن کرونا سهمی داشته باشیم. بیاییم با همدلی و رعایت اصول بهداشتی این بیماری را کنترل و ریشه‌کن کنیم.

سوابق علمی و فرهنگی ما حکایت از آن دارد که ما مردم بسیار فهیم و بافرهنگی هستیم و از ما مردم بافرهنگ جز این انتظار نیست که با رعایت اصول بهداشتی و صدالبته با اتحاد و همبستگی، دست در دست هم ­دهیم تا هرچه سریعتر کرونا را مهار نموده  و آن را شکست دهیم. ما می‌­توانیم با «در خانه ماندنِ» خود و عزیزانمان، این روزهای سخت را پشت سر بگذاریم و به زودی خبر ریشه کنی این بیماری و پیروزی بر این ویروس منحوس را جشن بگیریم. اِن‌شاءالله.

بازار نخل و ویروس کرونا :

پس در خانه بمانید و اقلام موردنیاز خود را به‌صورت اینترنتی و از طریق «بازارِ آنلاینِ نخل» خریداری نمایید. این­‌گونه با اطمینان بیشتر و در کمترین زمان ممکن، کالای درخواستی خود را با کیفیتی مطلوب و قیمتی مقبول، در منزل تحویل بگیرید. نخل آمده است تا در چنین شرایط حساسی در کنار شما باشد که نگران چیزی نباشید و به‌­راحتی خریدهای شب عید خود را انجام دهید تا به راحتی و آسودگی خاطر با کمک هم از ویروس کرونا عبور کنیم.تا تجربه روز های آرام،شاد و بدون دغدغه جامعه فاصله ای نمانده است.

خواص آلوئه ورا ارمغان آور پوستی شاداب و درخشنده ‎‎

1 دقیقه بخوانید
خواص آلوئه ورا می‌تواند نجات‌بخش شما باشد! باور نمی‌کنید؟ فقط یک جوش کوچک بر روی صورت شما می‌تواند تمام برنامه‌های شما را…

ضد آفتاب بزن تا از آفتاب سوختگی فرار کنی!

1 دقیقه بخوانید
“ضد آفتاب بزن! ” این تنها توصیه من نیست! تمام متخصصان این حوزه توصیه می‌کنند قبل از بیرون رفتن بین ساعات ۱۰…

خواص و فواید خشکبار

1 دقیقه بخوانید
خشکبار، یاد چه چیزی افتادی؟ راستش را بخواهی من یاد عید دیدنی و شب یلدا افتادم. همه افراد دور هم جمع می…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *