سلامت و زیبایی

ویروس کرونا و خرید با آسودگی خاطر

مردم صبور و قهرمان ایران:

چگونه در شرایط ویروس کرونا خرید های خود را انجام می دهید ؟

اگر شما هم می‌خواهید که در بسیج همگانی «ویروس کرونا را شکست می­‌دهیم» سهیم باشید، چراغ نخست را روشن کنید، به شایعات توجه نکنید و از رفتن به فروشگاه‌ها و مغازه‌­ها جداً خودداری نموده و در کنار آن، آرامش روانی خود و خانواده‌­تان را حفظ کنید، چراکه برای گذر از بحرانِ موجود، این روزها بسیار حائز اهمیت هستند.

 

حفظ سلامت افراد خانواده و همچنین سلامت افرادی که به واسطۀ نوع فعالیت و شغل‌شان هر روز و هر لحظه در خطِّ مقدم مبارزه، در معرض خطر ابتلا قرار دارند نیز باید به‌عنوان عضوی از جامعه و خانوادۀ بزرگ ایرانی مورد توجه باشد.
اگر تا به امروز برای بسیاری از خریدهای خود از خانه بیرون می­‌رفتید و به فروشگاه­‌های متعددی مراجعه می‌کردید.حالا لازم است که با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت همراهی تک‌تک‌مان برای شکست‌دادن آن، از هیچ کمکی دریغ نکنیم. برای این‌کار، فقط کافی است خریدهای‌­مان را از طریق اینترنتی انجام دهیم تا هم سلامت خود را حفظ کنیم و هم فرشته‌­ای برای حفاظت از سلامتی و جان هم‌نوعی دیگر در لباس خدمت باشیم و هم در شکست‌دادن کرونا سهمی داشته باشیم. بیاییم با همدلی و رعایت اصول بهداشتی این بیماری را کنترل و ریشه‌کن کنیم.

سوابق علمی و فرهنگی ما حکایت از آن دارد که ما مردم بسیار فهیم و بافرهنگی هستیم و از ما مردم بافرهنگ جز این انتظار نیست که با رعایت اصول بهداشتی و صدالبته با اتحاد و همبستگی، دست در دست هم ­دهیم تا هرچه سریعتر کرونا را مهار نموده  و آن را شکست دهیم. ما می‌­توانیم با «در خانه ماندنِ» خود و عزیزانمان، این روزهای سخت را پشت سر بگذاریم و به زودی خبر ریشه کنی این بیماری و پیروزی بر این ویروس منحوس را جشن بگیریم. اِن‌شاءالله.

بازار نخل و ویروس کرونا :

پس در خانه بمانید و اقلام موردنیاز خود را به‌صورت اینترنتی و از طریق «بازارِ آنلاینِ نخل» خریداری نمایید. این­‌گونه با اطمینان بیشتر و در کمترین زمان ممکن، کالای درخواستی خود را با کیفیتی مطلوب و قیمتی مقبول، در منزل تحویل بگیرید. نخل آمده است تا در چنین شرایط حساسی در کنار شما باشد که نگران چیزی نباشید و به‌­راحتی خریدهای شب عید خود را انجام دهید تا به راحتی و آسودگی خاطر با کمک هم از ویروس کرونا عبور کنیم.تا تجربه روز های آرام،شاد و بدون دغدغه جامعه فاصله ای نمانده است.

راهی ارزان برای تقویت سیستم ایمنی بدن

1 دقیقه بخوانید
راهی ارزان برای تقویت سیستم ایمنی بدن امروزه که ویروس‌ها و بیماری‌های مختلف و کشنده‌ای مانند کرونا، جان بشر را تهدید می‌کنند؛…

روشی برای حفظ سلامتی و تناسب اندام!

1 دقیقه بخوانید
غذاهای سرخ کردنی خوشمزه‌ان و سخت میشه از خوردنشون دست کشید. اما روغن زیاد توی این خوراکی‌ها ضمن تهدید سلامتی آدم، ما…

چگونه از ابتلا به افسردگی، دیابت، سرطان و آلزایمر فرار کنیم؟

1 دقیقه بخوانید
چگونه از ابتلا به دیابت، سرطان و آلزایمر فرار کنیم؟ شاید هرگز تصور نمی‌کردید که جلوگیری از ابتلا به این بیماری‌ها تنها…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *