زندگی در نخل

بازار نخل کجاست؟

بازار

تعریف بازار

همه ی ما می دانیم که انسان موجودی اجتماعی است و برای رفع نیازهایش نیاز به مسکن، خوراک و پوشاک دارد. مسلما بازار یکی از مکان هایی است که برای تامین نیازها مطرح می شود.
طبق تعریف گفته شده به معرفی بازار نخل می پردازیم.
در شرایط کنونی که شرایط بد اقتصادی و کرونا، خیلی از کسب و کارها را دچار شکست و نابودی کرده، و رونق خیلی از کسب و کارها به واسطه این شرایط خوابیده است و خیلی ها بیکار شده اند، اکنون بازار کسب و کارهای اینترنتی رایج شده است.

بازار نخل

چگونه با کمترین هزینه، کسب و کار های خرد و کوچک را آنلاین کنیم؟
امروزه با توجه به کرونا و شرایط نامناسب اقتصادی، کسب و کارهای خرد و کوچک، با شکست مواجه شده اند و رونق خود را از دست داده اند.
بازار اجتماعی نخل فضایی را در اینترنت و وب ایجاد کرده است که صاحبان مشاغل با کمترین هزینه ، مشاغل خرد خود را به صورت حجره های جداگانه در این بازار آنلاین راه اندازی کرده اند.
البته باید به دو نکته ی قابل توجه اشاره کرد که:
در  وهله ی اول بازار اجتماعی نخل شرایطی را برای دو نوع کسب و کار فراهم کرده است. مشاغل اول، افرادی هستند که در فضای حقیقی کسب و کار خود را دارند اما در فضای وب به گسترش آن می پردازند و آن را ارتقاء می دهند. و مشاغل دوم، افرادی هستند که در بستر نامناسب، آسیب دیده اند و رونق کسب و کار خود را از دست داده اند که بازار نخل این مشاغل را احیاء و توانمند می سازد.
مشاغلی که ذکر شد، با مراجعه کردن به بازار اجتماعی نخل و با طی کردن مراحلی به صورت آنلاین، در فضای مجازی محصولات خود را به راحتی، به فروش می رسانند.
در بازار اجتماعی نخل، بازارچه های متفاوتی برای فروش محصولات وجود دارند.
بازارچه هایی مثل:
صنایع دستی، موادغذایی، لوازم خانگی و…وجود دارند.
در دنیای امروزه گسترش تکنولوژی و فناوری اطلاعات سبب این شده است که، مشاغلی که در اینستاگرام یا فضای حقیقی محصولات خود را به فروش می رسانند،
قاعدتا اگر بخواهند که در فضای وب کسب و کار خود را راه اندازی کنند، باید هزینه های سنگینی را بپردازند.
بازار اجتماعی نخل بستری را مهیا کرده است که کسب و کارها بدون هیچ دردسری، فعالیت خود را آغاز کنند.
بازار اجتماعی نخل، شعار” به وسعت یک سرزمین” را به خود اختصاص داده است.
داد و ستد از دوران قدیم تا همین حالا بسیار ماندگار بوده، درست است که رفتن به بازار رنگ و بوی دیگری دارد، درست است که داد و ستد به صورت مستقیم حس زیبای دیگری دارد، اما در نهایت چاره چیست؟ باید سطح آگاهی و دانایی خود را نسبت به کسب و کارهای مجازی و آنلاین ارتقاء بدهیم، تا با فروش محصولات بی نظیری روبرو باشیم.

اینجا سوال پیش می آید که

حالا باید چه کنیم؟

کافی است که با یک تحقیق ساده، برای اینکه خیال خودت را برای همیشه راحت کنی،  اسم بازار نخل را سرچ کنی ، درباره ی بازار نخل چیزهای بیشتری بدانی ، حجره های مختلف بازار نخل را بشناسی و در نهایت با اعتماد ایجاد شده و بعد مذاکره تو هم یکی از حجره دارهای آنلاین باشی و محصول خودت را به راحتی به فروش برسانی.

بازار اجتماعی نخل

فروش آنلاین

اگر در فضای رسانه های مجازی، صفحه شخصی خودت را داشته باشی، واگر دنبال کننده ی صفحات کسب و کارهای مختلف باشی، به این نتیجه می رسی که کسب و کاری در فضای رقابتی آنلاین موفق تر است، که مرتبا محصولات خود را به اشتراک بگذارد و عکس های باکیفتی را ارائه بدهد، مشتری مدار باشد یا به عبارتی روی خوش را در صحبت کردن یا(چت) با مشتری حفظ کند و خرید را به ثبت برساند.

چگونه در نخل محصول خود را ثبت کنیم ؟

1 دقیقه بخوانید
چرا ثبت محصول اهمیت دارد ؟ در فروش اینترنتی به دلیل اینکه فروشنده کالا حضور فیزیکی ندارد ، با مشتری خود ارتباط…

در وبینار چگونه آنلاین بفروشیم چه گذشت ؟

1 دقیقه بخوانید
گزارش برگزاری وبینار آنلاین با عرض سلام خدمت شما خانواده بزرگ نخل و با تشکر از حضور پرشور شما عزیزان در روز…

چگونه در نخل حجره دار شویم ؟

1 دقیقه بخوانید
بازار نخل رویکرد اصلی بازار نخل زمینه سازی جهت حضور کسب و کار هایی است اصیل و پر معنا در سرتاسر ایران…