سلامت و زیبایی

بادی اسپلش چیست؟

بادی اسپلش Body splash چیست؟

بادی اسپلش (body splash) محصولی است که نسبتا تازه وارد بازار محصولات آرایشی و بهداشتی شده است و اکثر افراد هم با کاربرد آن و تفاوتش با سایر خوشبوکننده های بدن آشنا نیستند.
بادی اسپلش‌ اسپری‌های خوشبوکننده مخصوص بدن هستند که نه عطر هستند و نه ادکلن، اما کاملا مایع و رقیق بوده و در ترکیبات آن‌ها از آب، الکل و ترکیبات طبیعی استفاده می‌شود. این محصول دست کمی از ادکلن‌ ندارد، البته ماندگاری کمتری نسبت به آن‌ها دارد. بادی اسپلش با رایحه‌های خوبی که دارند به سرعت در میان لوازم بهداشتی بانوان و حتی آقایان جای می‌گیرند.

طراوت و شادابی پوست:

در دنیای امروزه اکثر افراد به سلامت، طراوت و شادابی و جوانی خود بسیار اهمیت می دهند. در همین راستا یکی از مهم ترین ویژگی های انسان خوش بو بودنش می باشد. افرادی که این دو موضوع برایشان بسیار حائز اهمیت است، همواره به دنبال یافتن محصولاتی هستند که شادابی پوست آنها را حفظ کند و هزینه های زیادی را صرف عطر و ادکلن می کنند تا همیشه خوش بو باشند.

باتوجه به طرح نیازها، اگر محصولی باشد که بتواند این دو ویژگی را همزمان ترکیب و تامین کند، یقینا برای افرادی که برای جذاب بودنشان وقت زیادی را صرف می کنند، محصول پرفروشی خواهد بود.
بادی ‌اسپلش یا Body Splash محصول موردنظر می باشد، این محصول با ویژگی آب رسانی خود، پوست بدن را شاداب نگه می دارد و هم به دلیل اینکه حاوی عطر است، نقش ادکلن را نیز به همراه دارد.
بنابراین شما می توانید از این محصول بعد از حمام، قبل از رفتن به باشگاه و… استفاده کنید.

رایحه بادی اسپلش ها:

اگر قصد دارید که پوست بدن خوشبویی داشته باشید، بادی اسپلش ها بهترین گزینه می باشند.
رایحه حاصل از بادی اسپلش‌ها برخلاف عطرها، بسیار سبک و ملایم می باشد، به همین دلیل اعتماد به نفس را بالا برده ، علی الخصوص هنگام ایجاد روابط زناشویی گزینه ای مناسب تر از عطر می باشد.
تاکید می کنم که، بادی اسپلش آبرسان قوی پوست است و لطافت و جوانی پوست بدن را حفظ می کند. همچنین این محصول را می توان روی ساقه موها جهت خوشبو شدن و آبرسانی به موها اسپری کرد.

روش استفاده از بادی اسپلش و افزایش ماندگاری رایحه آن:

بهترین زمان استفاده از بادی‌اسپلش، زمانی است که تازه از حمام آمده‌اید و پوستتان هنوز کمی رطوبت دارد و اسپری کردن بادی اسپلش موجب احساس شادابی و تازگی می شود و عطر خنکی که روی تنتان می‌نشیند، حس پاکیزگی را در شما دوچندان می‌کند.
بعد از اینکه بدن را با یک حوله تمییز خشک کردید ،نواحی ای که میخواهید از بادی اسپلش استفاده کنید مانند نواحی ضربان دار مثل مچ دست ها ،روی گلو ،پشت زانو و … را مشخص کنید .

حالا نوبت به یک مرطوب کننده میرسد .تفاوتی ندارد لوسیون شما هم رایحه با بادی اسپلش باشد ،بدون بو باشد یا بوی متفاوتی داشته باشد.
نواحی گفته شده را به خوبی با لوسیون ماساژ دهید تا جذب پوستتان شود .
سپس اسپری بدن را با فاصله مناسب از بدن اسپری کنید .برای ماندگاری بهتر میتوانید در هر نقطه دو بار این عمل را تکرار کنید.
در مرحله آخر صبر کنید تا بادی اسپلش کاملاً بر روی بدن خشک شود سپس لباس بپوشید .
طبق روش گفته شده ،ماندگاری این محصولات افزایش یافته و نیازی نیست شما هر بار مقدار زیادی از اسپری بدنتان را استفاده کنید اما نتیجه ای حاصل نشود .
البته باید این نکته را افزود که بادی اسپلش ها و بادی میست ها (یا به طور کلی اسپری بدن) ماندگاری زیادی ندارد و شما باید در طول روز آن را دوباره تمدید کنید .

ویروس کرونا و خرید با آسودگی خاطر

1 دقیقه بخوانید
مردم صبور و قهرمان ایران: چگونه در شرایط ویروس کرونا خرید های خود را انجام می دهید ؟ اگر شما هم می‌خواهید…

خواص و فواید خشکبار

1 دقیقه بخوانید
خشکبار، یاد چه چیزی افتادی؟ راستش را بخواهی من یاد عید دیدنی و شب یلدا افتادم. همه افراد دور هم جمع می…

همه چیز درباره تغذیه بارداری

1 دقیقه بخوانید
سلام مادر آینده! اگر نگرانی ‏هایی برای تغذیه دوران بارداری داری، با ما همراه شو! همه ما از اهمیت تغذیه بارداری در…