سبک زندگی

آشپزخانه های کوچک و ۵ ایده های طراحی آن

آشپزخانه های کوچک خود را چگونه زیبا نگه داریم ؟

آشپزخانه های کوچک از جذابیت دنج بودن زیادی برخوردار هستند اما سازماندهی آنها دشوار است.اگر شما دنبال بهبود عملکرد اشپزخانه کوپک خود و بدون اینکه با میخ ان را سوراخ سوراخ کنید هستید این ایده های طراحی مفید میتوانند فضا را به یک بهشت مرتب اشپزی تبدیل کند چیزی که در رویا میبینید .

ایده های طراحی آشپزخانه های کوچک

آشپزخانه خود را ساده نگهدارید

همه چیز را ساده نگهداشتن به این معنی نیست که همه چیز را سفید کنید – مگر اینکه بخواهید سفید باشد.به این معنی است که شما عناصر طراحی زیادی را برای جلب توجه در اشپزخانه کوچک خود نمیخواهد.با انتخاب یک خانواده رنگی برای رنگ کابینت ، وسایل آشپزخانه و ظروف غذاخوری ، به دنبال یک حالت تک رنگ باشید.متناوبا درهای کابینت برجسته را با درهای یک تیکه براق عوض کنید.سطح صاف انها به داشتن یک فضا با سادگی بیشتر کمک میکند.اگر قصد دارید بازسازی بزرگتری انجام دهید تهیه یک یخچال و ماشین ظرفشویی پوشانده شده در یک قاب که با کابینت های شما تناسب دارد برای پنهان کردن کامل وسایل در نظر بگیرید.

به دنبال فضاهای بلا استفاده در آشپزخانه خود بگردید

آیا در کنار یخچال شما یک تکه فضا وجود دارد؟ در فضای خالی یک انباری کشویی چرخدار به فضای خالی اضافه کنید تا فضای شما بیشتر شود و ادویه جات ها و کنسرو ها را از کابینت ها خارج کنید. با این کار فضا برای نگه داشتن وسایل بزرگتر در قفسه های بلندتر آزاد می شود و لوازم کوچکتر را در دسترس نگه می دارد.ساده نگهداشتن را نیز به یاد داشته باشید.سطح انباری چرخدار را رنگ کنید تا با کابینت های شما یکی شود و یا اینکه طرحی که با کابینت های شما هماهنگ باشد انتخاب کنید.

روشنتر کردن آشپزخانه

اگر اشپزخانه کوچک شما طوری است که ممکن است هنگام بلغور جو دو سر صبحانه خود را اماده میکنید بالای کابینت لانه خفاش پیدا کنید وقتشه که نور اضافه کنید.نصب کردن چراغ های بیشتر در اشپزخانه یک راه ساده برای احساس هوا و فضا بیشتر است – و کمک میکند که ببینید چی کار دارید انجام میدهید. یک راه سریع برای روشنایی فضا ، نصب چراغ های گرد باتری دار در زیر کابینت ها است. جایگزین کردن لامپ های بالای سر با مدل های روشن تر نیز باشید.درجه لومن که مقدار روشنایی را نشان میدهد را بررسی کنید منظور یک دسته کوچک لامپ است که حداقل ۵۰۰۰ لومن را فراهم می کند.

راه های چیدمان ساده آسپزخانه

فضای آشپزخانه را بازتر کنید

مطمئناً فضای ذخیره سازی مهم است اگر قصد فروش دارید و میخواهید یک جلوه بزرگ در اشپزخانه کوچکتان ایجاد کنید این ایده را در نظر بگیرید . ردیف بالای کابینت های خود را پایین بیاورید تا فضا باز شود و مقداری از سنگینی بصری را از بین ببرید. جای آن را با چند قفسه شناور با موقعیت هوشمندانه قرار دهید ، جایی که می توانید یک تصویر تزئینی ، برخی گیاهان یا ظروف غذاخوری را که بیشتر از همه استفاده می کنید به نمایش بگذارید.

پول خرج کنید

آینه ای در آشپزخانه؟ غیر منتظره است ، فضای شما را روشن می کند.حتی یک روش سرگرم کننده برای ایجاد یک نقطه کانونی است. به جای نصب یک صفحه پشتی کاشی جدید – یا علاوه بر افزودن یک آینه – یک آینه بلند آویزان کنید که فضای بین میز و پایه های کابینت ها را پر کند. آینه علاوه بر اینکه میزان بصری فضا و نور شما را دو برابر می کند ،نیازی به تمیز کردن ندارد. فقط به فکر تمام ملاتهایی بین ایینه باشید که نیازی به تمیزکاری ندارد.

مطالب ارائه شده در بالا برای افزایش میزان آگاهی شما از ساده ترین شیوه های طراحی داخلی خانه و آشپزخانه می باشد.شما میتوانید برای دیدن نمونه های مختلف لوازم خانه و اشپزخانه از حجره های راسته لوازم خانگی نخل دیدن کنید.نه تنها خرید خود را انجام دهید.بلکه میتوانید لذت پرسه زدن در بازار های قدیم را نیز تجربه کنید.

کف لمینت خانه و نحوه نگهداری

1 دقیقه بخوانید
چگونه می توان کفسازی لمینت خود را بدون لکه نگه داشت کف های لمینت می توانند سبک خاصی به آشپزخانه ، اتاق…

اتاق نشیمن خانه خود را چگونه زیبا کنیم ؟

1 دقیقه بخوانید
ایده هایی برای تزئین اتاق نشیمن اتاق نشیمن یکی از مهمترین مناطق خانه شما برای داشتن یک تجربه میزبانی عالی است. به…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *