25 بهمن تا 25 اسفند 1401

#جشنواره_سین_هشتم

بگیر و بخر، برو سفر!

این یک روند بی سابقه در خرید آنلاین است. در #جشنواره_سین_هشتم بدون پرداخت هزینه، نمونه محصولات خانه و عیدانه را می گیرید و در صورت تمایل، اصل محصول را می خرید!
مشاهده محصولات جشنواره
درباره جشنواره
جمعی از حجره‌داران بازار اجتماعی نخل، از شمال تا جنوب کشور گرد هم آمده‌اند تا با عرضه محصولات مرغوب و خوش‌قیمت در جشنواره سین هشتم، خریدی به‌یادماندنی را برای شمارقم بزنند. در این جشنواره که از تاریخ 25 بهمن لغایت 25 اسفند 1401 جریان دارد، امکان خریداری ؟ محصول در ؟ نوع مختلف برای شما عزیزان فراهم شده است تا بتوانید نیاز کالایی خانه و عیدانه خود را در امنیت و اطمینان کامل تهیه نمایید.
بخر و ببر، بگیر و بخر
تا به امروز فرایند خرید شما چگونه بوده است؟ بی شک ابتدا محصول را خریداری می کردید سپس با مصرف آن می توانستید از میزان کیفیت و مرغوبیت آن آگاه شوید. اکنون اما بازار اجتماعی نخل در راستای اصالت سنجی محصولاتش این امکان را برای مردم فراهم آورده که بتوانند پیش از خرید و بدون پرداخت هزینه، نمونه محصولات جشنواره را دریافت کنند و پس از اصالت سنجی، در صورت تمایل نسبت به خرید اقدام نمایند. البته در حال حاضر ارسال نمونه محصولات تنها برای مردم شهر کرمان فراهم است و سایر هموطنان می توانند با مشاهده تصاویر و فیلم های ارسالی توسط خریداران #جشنواره_سین_هشتم، از میزان رضایت خریداران مطمئن شده و نسبت به تهیه محصول اقدام نمایند. ضمنا خریداران غیرکرمانی که امکان ارسال نمونه محصول برای آنها فراهم نیست، در صورت نارضایتی از سفارش خود، می توانند تا 7 روز محصول دریافت کرده را مرجوع و وجه پرداختی خود را پس بگیرند.
یک خرید سراسر سود!
تا به حال از خود پرسیده اید که یک خرید سراسر سود چه ویژگی هایی دارد؟ خرید محصولات خانه و عیدانه از #جشنواره_سین_هشتم بازار اجتماعی نخل شامل ویژگی هایی چون تضمین کیفیت، امکان اصالت سنجی محصولات، قیمت ارزان تر نسبت به سایر مراکز فروش، پشتیبانی 24 ساعته، ارسال سریع (در شهر کرمان)، امکان مرجوع محصول تا 7 روز می شود.
بگیر و بخر، برو سفر!
بازار نخل علاوه بر ویژگی هایی که بالا به آن اشاره کردیم، به مناسبت نوروز 1402 پنج جایزه سفر خانوادگی به شمال را نیز به خریداران #جشنواره_سین_هشتم اهدا می کند. پنج برنده خوش شانس #جشنواره_سین_هشتم در پایان جشنواره و به قید قرعه مشخص و معرفی می شوند.
جهت دریافت رایگان نمونه محصولات
#جشنواره_سین_هشتم کلیک کنید.
بازار اجتماعی نخل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
در هر ساعت از شبانه روز، پذیرای صدای گرم شما هستیم:
034-91001230
بازار اجتماعی نخل، بستری مناسب برای کسب‌وکارهایی است که می‌خواهند با عرضه‌ی مستقیم محصولات و خدمات خود به سراسر ایران، سود حاصل از فروش اینترنتی را از آن خود کنند. نخل، ساز و کار خود را از بازارهای دوره‌ی صفویه الهام گرفته است و به‌همین‌جهت در این بازار اجتماعی، مجموعه‌ای از تولیدکنندگان، خدمات‌دهندگان، سرمایه‌گذاران و خریداران حضور دارند که «اصالت محصول و خدمات» دغدغه‌ی همه‌ی آن‌هاست و همگی برای یک کسب‌وکار زندگی‌پذیر (Life Style Business) فعالیت می‌کنند.